Kamis, 15 November 2012

simine, aga Lähis-Idas on levinud ja võib-olla on aeg me ha

Kuna Mubarak langes armu Egiptuse revolutsiooni Araabia Kevad, paljud muretsesid, millist tüüpi uue valitsuse ajal võib üle võtta. Mõned soovitasid, et kuna sõjavägi oli enamasti kontrolli ja sõpradega koos Ameerika Ühendriigid, et meil ekiosku.com beli oli midagi muretseda. Plus, palju neile kolledži üliõpilased, kes on alustanud revolutsiooni olid ka mõõdukad moslemid või üsna liberaalne, kõikide religioonide vastu. Muud spekulantide öelnud, et moslemi vennaskonna võib üle võtta ja me peaksime olema ettevaatlikud, mida me soovime uue režiimi.

Paljud ütles, et me ei peaks muretsema ja et kõik oleks korras. Täna, üle võtnud moslemi vennaskonna ja asjad ei ole nii sile kui lootsime, ja Vennaskond on väga hästi korraldatud ja hästi juurdunud poliitiliselt. Nad ei kontrolli, nad teevad reegleid ja nii see saab olema tulevikus juba mõnda aega on. Mida see tähendab Ameerika Ühendriikide ja meie diplomaatilisi jõupingutusi? Noh, oleme olnud mõnevõrra rebuffed moslemi vennaskonna poolt, ja paluda lahkelt anna oma reegel.

Nad tahaksid ilmselt on jätkuvalt vool raha ja nad mõistavad, et nad on Suessi kanali eest ja nad paluvad, et me saatke neile rahalist abi kui me tahame olla oma sõpradega. Võib-olla võiks midagi tahame läbirääkimisi hind. Kui ma tulen see on nn väljapressimine, aga Lähis-Idas on levinud ja võib-olla on aeg me harjunud. Kui President Barack Obama läks Egiptusest ja hea kõne, mille eest ta sai Nobeli rahupreemia, see oli enne revolutsiooni, mis lõppes Vennaskond üle.

Rand Corporation välja huvitav uurimus pealkirjaga; "Moslemi vennaskonna, oma noorte- ja USA suhete mõju" Jeffrey Martini, Dalia Dassa Kaye ja Erin York. Aruande kohaselt on moslemi vennaskonna noorte rajoon ja;

"Lapsi ei saa olla täieõiguslik organisatsiooni liikmed, kuid nad võivad koos vennaskonna organisatsiooni otsima programmi kaudu affiliate. Kooli jõudes saab lisada MB on üliõpilaste osa ja alustada protsessi, mis on selle organisatsiooni täieõiguslik liikmeks. Sekretariaat, mis on kõigis Egiptuse kubermangud ja noorte sekretäri ülesanne on tugevdada võlakirju uute liikmete värbamisel ja valmistada oma noorte tuleviku juhtimisel nooremate liikmete hulgas."

Aruande ja RAND Corporationi uurimus ei maininud, et noored ja juhtkonna vahelist suhtlemist on sarnane vana Kreeka traditsioon kui tegemist liimimine. Aga see on ohutu öelda. Nagu te teate, et President Obama on okei juhtrolli moslemi vennaskonna Egiptuses ja meetodeid nad kasutavad, et säilitada sellist juhtpositsiooni aja jooksul, ta on toodud kommentaare oma Lähis-Ida reisi ajal.

Mitte kõik noored moslemi vennaskonna kipuvad saada koos kõrgemate moslemi vennaskonna loomist. Mõned ei tea kõnealusele asutusele siiski murda ära ei leia end vennaskonna liikmed, kes rutiinselt, kuid nad võivad lõpuks elu jooksul poliitilise opositsiooni. Paljud puudutab võib-olla peaksime olema ettevaatlikud mida me soovime, järgmine kord on ülestõus ja revolutsioon kusagil maailmas. Meie kanad ei tohiks me loota, enne kui nad kooruvad ega peaks ootame soodsa tulemuse.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar